Svatební šaty – užijte si jejich výběr

Abyste získali dokonalé šaty, nemusíte utrácet statisíce. Kromě toho, že mají svatební salony prodejní stojany i pro výprodej šatů, které potřebují prodat, aby mohly vytvořit místo na nové kousky. Jedná se většinou o šaty s malou vadou nebo svatební šaty ve velké velikosti. Chcete- li si své svatební šaty koupit, ale nechcete za ně utratit velké peníze, zavolejte do svatebního salonu a informujte se, zda svatební salon aktuálně nabízí některé kousky za výprodejní cenu. Pokud sháníte svatební šaty ve větší velikosti v Praze https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/velka-velikost, nebojte se salon kontaktovat. Svatební poradkyně vám ráda pomůže a informuje vás o dostupných velikostech i cenách.

dress sparklin

Zarezervujte si svojí zkoušku šatů předem. Je to rozhodně lepší i pro vás i pro salon. Vy si tak lépe můžete zorganizovat čas a salonu dáte šanci vám připravit kousky, které by se vám mohly líbit. Jedním telefonátem také zjistíte, které šaty jsou k dispozici, cenové rozpětí ve kterém se nabídka šatů pohybuje a zda prodávají doplňky a poskytují dodatečné úpravy. Většina salonů vyžaduje, abyste si domluvili schůzku předem. Tyto schůzky mohou být i zpoplatněny, většinou se jedná o poplatek za čištění. Pokud je to možné, nakupujte ve všední den. Šatů neříkejte ano, dokud nebudete pevně rozhodnuta. Omezte se na pár salonů týdně, abyste nezapomněla, jaké šaty jste viděla a jak jste se v nich cítila. Dělejte si fotky!

dress flowers

Pokud máte nějaký šperk, na kterém trváte, že bude součástí vašeho svatebního outfitu, potom si ho vezměte s sebou. Budete také potřebovat radu několika svých blízkých kamarádek, ale mnoho názorů může vyvolat zmatek a frustraci. Pozvěte jednu nebo dvě kamarádky, které vás znají a znají váš vkus.

Důvěřujte i svatební poradkyni a vyzkoušejte si i šaty, do kterých vás nutí a nevypadají úplně jako váš styl. Některé šaty na ramínku nevypadají hezky, ale na těle vypadají skvěle. Na druhou stranu se nikdy nenechte přemluvit k výběru šatů, které se vám nelíbí.