Business

Kouzelník Martin

Kouzelník nesmí chybět na žádné akci. Martin Kellman je profesionální kouzelník, který kouzlí již od svého dětství. Absolvoval několik speciálních kouzelnických kurzů a nyní se díky svému umění živý. Martin není jen kouzelníkem pro děti, co tahá králíky z klobouku, věnuje se také dospěláckému kouzlení a moderování. Součástí jeho vystoupení jsou hrátky s balónky, mikromagie, pódiové vystoupení a zapojení diváků do hry. Kouzlům, jež vidíme v televizi, moc nevěříme, ale pokud se kouzla odehrávají reálně před námi, pak se může nejednomu člověku tajit dech.

kouzelník

Kouzlení pro děti:

Perfektní nápad pro dětskou oslavu. Děti jsou přímo vtaženy do kouzel a spolupracují s kouzelníkem. Probíhá tak lekce koulení a děti se přímo učí kouzelnickému umění. Rodiče si mohou hodinu odpočinout a jen přihlížet a zároveň se příjemně pobavit.

Modelování balónků pro děti:

Již jste někdy slyšeli nebo přímo viděli, jak se modelují zvířátka z balónků. Kouzelník Martin kombinuje tvoření zvířátek z balónků i s kouzelnickým vystoupením, na které děti nikdy nezapomenou.

Kouzelník pro dospělé:

Aktivita vhodná na firemní večírky, svatby nebo rozlučku se svobodou. Kouzelník se věnuje kouzlům, jako jsou mizející zapůjčené předměty, měnící se karty v rukách diváků apod. Diváci jsou interaktivně zapojeni do kouzlení, jsou ohromeni nepochopitelnými efekty a zážitky ze samotných kouzel.

Kouzelník Martin účinkoval na tématickém večírku firmy Pelko Real, kde předvedl kousky ze svého umění mikromagie. Tématem večírku byl Velký Gatsby.

balóny

Moderování:

Kouzelník Martin Vám zajistí kvalitní a poutavé moderování celé akce. Díky absolvovaným kurzům umí skvěle ovládat improvizaci, je pohotový a bravurně ovládá techniku slova. Moderoval např. roadshow ASEKOL nebo taneční soutěže Roztančená Flóra, Arkády tančí a jiné. Kouzelníka Martina jste také mohli vidět při moderování dětských akcí v OC Šestka.