Ekonomika

Půjčka pro problémové klienty

Na koho spadá půjčka pro problémové klienty?

Jde především o klienty, které jsou zapsané v registru dlužníků. Jedná se o lidi, kteří už měli v minulosti problém se splácením úvěru a hrozí u nich nebezpečí, že zas nebudou znovu splácet. Dále se za problémové klienty berou lidé, co nemají stálý příjem, neboli nemají ho jak doložit. I ti můžou mít riziko, že nebudou mít dostatek finančních prostředků na splácení. Také do problémových klientů můžeme zařadit lidi, kteří mají majetek v exekuci či nemají vlastní bankovní účet. Bohužel v současné době problémových klientů přibývá a tím častěji vznikají společnosti, které se na tento typ klientů zaměřují.

kalkulačka a notebook

Charakteristika půjčky pro problémové lidi.

Půjčka se od klasického úvěru řádně liší. Rozdíl je v tom, že výše úvěru není tolik vysoká, někdy si problémové klienti můžou půjčit jen několik tisíc korun. Dále je jiná i doba splatnosti, je totiž kratší než u běžných úvěrů. Také u těchto půjček jsou vyšší úrokové sazby.

Kdo tyto půjčky nabízí?

V České republice nejvíce půjčky pro problémové klienty nabízejí nebankovní společnosti. V současné době, těchto společností je čím dál více, a protože si hodně konkurují, můžete si vybrat z různých nabídek a podle svých potřeb, protože některé nebankovní společnosti nabízejí zajímavé nabídky. Kde půjčí problémovému žadateli: https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/kde-si-pujcuji-podnikatele/, zde si můžete vybrat podle svých potřeb. Některé nebankovní společnosti totiž také mívají rozlišné podmínky. Někdo totiž půjčí, ale vyžadují aspoň potvrzení o příjmech a někdo zas potvrzení nechce, ale vyžaduje mít alespoň svůj bankovní účet.

obchodní kalkulačka

Jak si vybrat správnou půjčku?

Problémové klienti jsou lidi, co už mají dluhy, ale i tak by měli být obezřetný, aby nepřišli o další peníze. Jestliže i vy patříte do této kategorie, měli byste si svého poskytovatele půjčky správně vybrat.