Business

Investujte v zahraničí

Nemovitosti jsou oblíbenou investicí
Asi jste si všimli, i když se investicím nijak nevěnujete, že kdo má peníze na investice, většinou si vyberete nějakou nemovitost, kterou koupí, a následně ji pronajímá. Díky tomu investované peníze generují další zisk, a vložené peníze se tak za nějakou dobu vrátí. Návratnost investice je jistá, protože každý potřebuje někde bydlet, tak proč toho nevyužít, a nemovitost nekoupit? Možnost investování do nemovitostí v České republice trochu klesla, protože lidé svoje nemovitosti začali držet pro své příbuzné kvůli vysokým cenám.

chorvatsko moře

Menší nabídka = vyšší cena
Za některé nemovitosti chtějí jejich majitelé neuvěřitelně vysoké částky, které se nejspíše na původní cenu jen tak nevrátí. I proto je dnes nabídka omezená. Nicméně ani v dnešní době není ztracená možnost koupě bytu nebo jiné nemovitosti k pronájmu. Stačí pozorně vybírat. Značná část lidí se uchýlila k modernímu a chytrému řešení, a tím jsou nemovitosti v zahraničí. My pro vás máme nemovitosti v Chorvatsku na prodej Najadranu.

Co nabízíme?
Nabízíme apartmánové domy, které jsou nově vystavěny. Některé z nich se teprve stavět budou, a další jsou ve stadiu před dokončením. Osobně se známe již roky s majitelem firmy, která byty staví. Díky tomu vám můžeme zaručit kvalitu prováděných stavba a solidní jednání. O jednotlivé byty je velký zájem, o čemž svědčí to, že jsou často zadané ještě před ukončením výstavby.

peníze eura

Všechny apartmány jsou kousek od moře. V reálu to znamená, že z okna vidíte moře, a pláž je vzdálená jen pár kroků z bytu. Pokud hledáte svoje letní sídlo nebo investici a chcete pronajímat byt u moře, máte ideální příležitost. Turisté mají o individuální ubytování u moře velký zájem, takže určitě nebudete mít nouzi o nájemce. Vytvořte si pasivní příjem koupí novostavby u moře, a nechte svoje peníze vydělávat.