Business

Jak přežít letní vedra


Během léta jsou u nás zcela běžné i teploty nad 30 stupňů, což může být pro člověka i nebezpečné. Během největších veder by lidé neměli chodit ven, ale bohužel zaměstnání nepočká. Přežít vysoké teploty se dá různě. Instalovat si domů klimatizaci, venkovní žaluzie či rolety, a pokud máte jen ty klasické, je dobré mít i je přes den zatažené. Někdy pomáhají i namočené ručníky v oknech. Větrat by se mělo jen brzy ráno, večer a přes noc. Větráky jsou samozřejmostí. Je překvapením, že by se němky příliš konzumovat studené nápoje, protože zvyšují riziko vzniku angíny a podobných onemocnění.

žena v bazénu

Nejlepší variantou je mít doma bazén. Majitelé rodinných domků mají většinou i kousek pozemku, a jestli je to i váš případ, můžete si pořídit svůj vlastní bazén. V dnešní době je na trh spousta bazénů. Jejich ceny se liší podle materiálu, velikosti, typu a výrobce. My jsme výrobci bazénů ze speciálního plastu, který zvládne odolat jakémukoliv počasí. Můžete si vybrat jestli vám bude vyhovovat spíše bazén na povrchu pozemku a nebo zapuštěný. Ty jsou populárnější, protože nezasahují do vzhledu pozemku. Jsou praktičtější a vypadají lépe.

luxusní bazén

I váš domácí bazén vám poskytne osvěžení, které během léta potřebujete. Pokud jste si vybrali zapuštěný bazén, asi budete potřebovat vědět nejen jak probíhá údržba bazénu, ale také jaká je za zapuštěný bazén cena. Podle velikosti bazénu a jeho tvaru cena začíná na méně než 60 tisících korun. Pokud byste chtěli přelivový bazén, ten začíná na 100 tisících korun. Kompletní nabídku bazénů včetně rozměrů a příslušenství najdete na našem webu.

Na co určitě nezapomenout
Pokud máte doma malé děti a nebo zvířata, určitě bazén vybavte bezpečnostní plachtou, po které je možné chodit, ale pod ni se nic nedostane. Je důležité myslet na bezpečnost všech kteří se okolo bazénu pohybují.