Výrobky

Jakému krytu na mobil Huawei P30 Lite dát přednost

Když se ohlížíte po novém mobilním telefonu nebo jej dostanete darem, zpravidla nezůstane jen u samotného telefonu, ale postaráte se i o jeho zabezpečení. Před pádem, odřením či vlhkostí. Nebudeme-li uvažovat speciální výrobky v tomto duchu, které zaručují skutečně dokonalou ochranu, kdy je možné brát mobil i do hor za hustého deště nebo pro potápění v moři, setkáme se nejčastěji se dvěma základními typy krytů na Huawei P30 Lite. První z nich je mělká vanička z termoplastického polyuretanu, někdy mylně nazývaná „silikon“, ten druhý je pojmenován podle zavíracích vnějších desek malých knih či diářů a říká se mu „flip“ nebo knížkové pouzdro.

mobil v rukou

Společnou vlastností obou typů obalů je velmi nízká cena. Je to v podstatě spotřební zboží, pořídíte je za pár stovek a není problém jich využívat víc, zvláště tehdy, toužíte-li po jedinečném image na oslavu narozenin, na ples, maturitní večírek, silvestrovskou oslavu či svatební hostinu, aby tam mobil dokonale zapadl.

dívka s mobilem

To se vám může podařit docela snadno zejména s flipovým pouzdrem, výrobci s tím tak nějak počítali, že osloví zákazníky zejména svým vzhledem, propracovaným designem a praktičností pro každodenní použití.

Flipová pouzdra jsou vyrobena z polyuretanu, v tomto případě jde o tzv. eko-kůži, velmi příjemný materiál na dotek, dobře prodyšný, napodobující svým vzhledem opravdovou kůži. Pouzdra mohou mít neomezený barevný repertoár, nejčastěji se objevují v prodeji bílá, hnědá, růžová, červená, tyrkysová či fialová, mohou mít na povrchu jemné motivy květin, motýlů, zvířat a jakékoli jiné, které jim vtisknou průmysloví designéři.

Prodyšnost polyuretanu dobře chrání mobil před vysráženou vlhkostí a celé pouzdro jej zabezpečuje z každé strany před poškrábáním a zároveň snižuje riziko poškození při pádu na zem. Z knížkového pouzdra snadno vytvoříte stojánek pro sledování filmů nebo využívání navigace a uvnitř jsou k dispozici přihrádky pro papírové záznamové bločky, bankovky či osobní doklady.