Hobby

Míříte na slovenské hory? Víte, kam vyrazit s rodinou? My ano!

I když jste se rozhodli vyrazit narychlo, stále je ještě možnost volných ubytovacích míst v určitých resortech s možností lyžování, ale i jiné zábavy, kterou najdete hned u našich slovenských sousedů
Důležité je si uvědomit, jak chcete dovolenou strávit. Aktivně? Nebo s trochou relaxace a lenošení?
Máte malé děti, které se teprve učí lyžovat a nevydrží celý den na svahu? Zkombinujte pohyb venku s pobytem v bazénu a dalšími aktivitami, které zabaví všechny!
lyžaři a mraky
Objevte Tatralandii a její nepřeberné množství varianty ubytování!
Tatralandia je slovenský resort, ležící na úpatí Tater, v blízkosti Liptovského Mikuláše.
Kromě toho, že se jedná o tamější největší aqvapark s různými vodními atrakcemi, nabízí i další zážitky, jako sauny, multifunkční sportovní halu, vzdušný tunel, zapůjčení kol a lyžařského vybavení pro co největší uspokojení dospělých i dětských návštěvníků.
Pro děti jsou zde připravena hřiště, 5D kino, kontaktní ZOO, nebo svět miniatur – Tatrapolis.
Pořádnou lyžovačku si užijete v nedalekém lyžařském středisku Jasná, kam vás bezplatně a pohodlně z místa pobytu dopraví skibusy.
Nechcete s dětmi bydlet v hotelu? Vyzkoušejte levnější ubytování ve Westernové osadě, v chatách Tatralandia Wilage. Mají vlastní kuchyňský kout s možností vaření, lednicí a mikrovlnnou troubou. Příjemnou atmosféru navodí i krbová pícka a nechybí ani televizor, připojení k internetu a WIFI. Po dohodě je zde i možnost zapůjčení dětské postýlky.
Pokud se sem vypravíte v jarních měsících, ideálem pro vás budou kratší horské túry a výlety na kolech. Večery můžete strávit společně u zahradního grilu, nebo vyrazit za zábavou v podobě bowlingu, stolního tenisu a kuželek. O vaše auto bude také postaráno. Necelých dvacet metrů od chaty na ně budou dohlížet nepřetržitě kamery.
Ceny pobytů a slev se liší dle aktuální sezóny a lze je kombinovat, dle vašich požadavků.
dítě na sanich
Už jste se rozhodli? Nezbývá, než vám popřát mnoho úžasných zážitků, které naleznete u našich sousedů, na slovenských horách!