Výrobky

Namísto mnoha skříní stačí jedna jediná

Jestliže doma zakopáváte o hromady věcí, které nemáte kam a dávat a ať se snažíte sebevíc, tak už se vám nikam nevejdou, tak je ten nejvyšší čas na to, abyste udělali revoluci ve svých domácích úložných prostorách. A pozor, taková úložná revoluce neznamená, že koupíte jen další klasickou skříň, kterou postavíte do řady těch stávajících a zaberete tak další volné místo ve svém bytě, kterého už tak nemáte mnoho. Provést domácí revoluci v ukládání věcí znamená dát zelenou chytrému řešení, které vás podobných problémů zbaví jednou provždy. A nemusí to nutně znamenat velkou investici. Alespoň ne ve smyslu nákupu většího bytu. Stačí, když si pořídíte vestavěné skříně na míru Praha.

vestavná skříň

Není skříň jako skříň

A pokud si nyní říkáte, že nějaká další tuctová skříň vás z vašeho problému nevytrhne, tak se hrubě mýlíte. Taková vestavěná skříň, to je o něčem naprosto jiném než si koupit třeba komodu anebo běžnou šatní skříň. Mít doma vestavěnou skříň je asi takové jako byste prostornou šatnu spojili se všemi skříněmi, které doma máte. Je to jako mít v bytě půdu, kterou nebudete mít nad hlavou ale přímo na chodbě anebo v obývacím pokoji či kdekoli jinde, kde to zrovna potřebujete. A můžete si být jisti tím, že se vám tam vejde naprosto vše, tak jako na půdu. Ovšem v tomto případě budou mít všechny věci své pevné místo a jasný řád.

šatní skříň

Na míru znamená přesně podle vašich představ

Jediné, co k takovému řešení potřebujete, je vymyslet, kde vestavěnou skříň v bytě umístit. Ovšem pokud sami nepřijdete na vhodné místo, rád vám s tím pomůže pracovník firmy, která má s výrobou takových úložných prostor bohaté zkušenosti. Vestavěná skříň totiž nemusí vždy nutně stát jen u stěny na chodbě, klidně se přizpůsobí i atypickým prostorám pod střechou anebo může sloužit jako dělící příčka mezi místnostmi. Těch možností je mnoho a uvidíte, že naleznete takovou, z jaké budete nadšeni. Stejně tak jako z mnoha metrů čtverečních úložného místa.