Business

Pro absolutní soukromí


Máte rodinný dům a přemýšlíte jak ho zabezpečit před zvědavými pohledy cizích lidí? Přemýšleli jste někdy o tom že byste si postavili plot, přes který nikdo neuvidí? Ještě před pár lety měli lidé an výběr v podstatě jen dřevo a nebo klasický plot z pletiva, na který se pro větší soukromí věšela netkaná textilie. Asi je vám jasné žito nevypadalo zrovna hezky. Když už si někdo dává tu práci s údržbou svého domu, nechce jeho exteriér pokazit ošklivým plotem. Plot by se měl vybírat podle toho aby ladil k domu.

dřevěný plot

Dnes si většina lidí nechává dělat gabionové ploty, což je v podstatě klec naplněná kameny. Tento druh plotu vypadá velice efektivně a člověku poskytne spoustu soukromí, jelikož je neprůhledný. Nicméně je to jeden z nejdražších plotů, a proto si jej koupí jen ten kdo má volné finance. Kdo může, ten se snaží na plotu ušetřit. Je dobré plot mít, ale není potřeba za něj utrácet stovky tisíc, což je častá cena za dlouhý plot z kamenů. Jestli se vám nechce stavět kamenná zeď, což je také finančně náročnější varianta, můžete si vybrat buď pletivo a nebo dřevo.

moderní plot

Pokud se vám nechce každých pár let šplhat po žebříku a natírat dřevěný plot, vyberte si raději plot z betonu. Betonové ploty patří mezi oblíbenou klasiku, protože jsou moderní, bezúdržbové, a hlavně vám poskytnou maximální soukromí a větší bezpečí. Bohužel není možné si betonový plot udělat svépomocí, a to hlavně kvůli jeho vysoké váze. Jednotlivé dílce jsou velice těžké a k jejich usazení ? je nutné mít těžkou techniku.

Jestli chcete betonový plot, obraťte se na nás, provádíme montáž betonových plotů na klíč. Vyberete si provedení které se vám nejvíce líbí, a my se o zbytek postaráme. Můžeme demontovat a zlikvidovat zbytky starého plotu, poté vyměříme nový a nakonec usadíme jednotlivé díly. Samozřejmostí je možnost montáže branek a výjezdových bran.