Výrobky

Červený sedací vak vám dodá energii i při odpočinku

Už jste slyšeli o sedacích vacích? Měli jste možnost si je vyzkoušet? Pokud ano tak jste si jistě odnesli ten příjemný pocit toho, jak se tisíce kuliček přeskupí a nechají vaše tělo odpočívat právě v takové poloze, jakou potřebujete. Ať už je rozložený jako lehátko, přeložený jako křeslo nebo sesypaný na stranu jako pohodlný ušák.

červený vak

Červený sedací vak perfekt https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-perfekt-cervene vám nabídne ještě víc. Energii a dynamiku své barvy. Ta z něj učiní opravdu nepřehlédnutelný designový kousek, moderní ostrůvek domácího odpočinku. Červené pohovky jsou známé a oblíbené, zavzpomínejte, kde všude jste takovou viděli nebo používali. Ale červený sedací vak! Ten takový prožitek povýší ještě na další úroveň. Bude se dobře vyjímat v obývacím pokoji, ložnici nebo v dětském pokoji, nemusíte se bát o jeho povrch, který, ač je na omak příjemný, udržuje se snadno – vlhkým hadříkem.

Můžete si ho vzít i ven a červená barva má tu výhodu, že není ani příliš světlá, takže by na vaku byla vidět nějaká ta venkovní šmouha; ani příliš tmavá, takže by se rychle rozpalovala na slunci. Protože sedací vaky si můžete užívat i na zahradě nebo přímo v bazénu – jako lehátka. I tam se bude jeho červená barva krásně vyjímat a dobíjet vás energií. A pak stačí jen nechat vysušit na dece na sluníčku.

červené srdce

Je to barva, která vás v zimě zahřeje, v létě se doplňuje s letními tóny zralého ovoce a nádherně se vyjímá na zelené zahradě a celoročně působí vznešeným a odvážným dojmem. Nepotřebuje i váš domov, ať už v interiéru nebo v exteriéru trochu oživit? Červené sedací vaky dodají šmrnc jakémukoli prostředí v kteroukoli roční či denní dobu. Mají velikost tak akorát, dobře a snadno se udržují, díky trojímu jištění se nevysypávají a budou vás zahřívat u srdce, ke kterému mají blízko nejen svou barvou. Červený sedací vak si prostě zamilujete.