Výrobky

Zázrak na čištění povrchů, ploch a dílů

Čištění ploch a renovace

Chystáte se na renovaci fasády nebo střechy u svého domu či chaty? Nebo potřebujete z nějaké plochy dostat silné znečištění? Jste tu správně! Před novým nátěrem nebo nástřikem je více než žádoucí fasádu řádně připravit. Zbavit ho všech nečistot nebo třeba zdrsnit jeho povrch. Stejně tak, když potřebujeme vyčistit například velkou plochu, na kterém je graffiti nebo starý prostor na plakáty připravit na nový. A k těmto účelům nám skvěle poslouží mobilní pískovačky. Samozřejmě hned nemusíme utíkat do obchodu a kupovat ji. Není to zrovna levná záležitost. Ale existují půjčovny tlakových, profi mobilních pískovaček. A to se už vyplatí. Toto zařízení nám pomůže s prací a je finančně dostupné.

pískování plochy

Informace o mobilních pískovačkách

Mobilní pískovačka se používá k pískování oceli, kamene, betonu nebo dřeva. Pískování a tryskání, je to nejrychlejší a nejefektivnější metoda čištění různých ploch a dílů. Využijí je pro své účely různé firmy, ale i lidé pro menší práce, například k pískování auta, soklu nebo již zmiňované fasády či střechy. Určeno pro malé i velké plochy, není v tom rozdíl. Čištění, odmašťování, odstranění starých nátěrů, to vše a mnohem víc zvládne toto mobilní zařízení díky proudu jemných částic. Materiál, který byl opracován touto metodou, je po pískování naprosto čistý a připravený k dalším povrchovým úpravám. Půjčovna Reno – Tech.cz, s.r.o. Jedná se o velkou půjčovnu. První a největší v České Republice. Půjčují zejména mobilní tlakové tryskací pískovačky, které disponují vysokým výkonem a účinností. Půjčovna má ve své nabídce i profi vysokotlakové pískovačky, které slouží především k čištění nebo sjednocení povrchů nejrůznějších dílů. Když si půjčíte mobilní pískovačku u této firmy, je součástí výpůjčky i provozní příslušenství a ochranné pomůcky.

pracovník s pískovačkou

Takže hadice, trysky, kuklu, ochranný oděv nebo třeba rukavice. Nic nemusíte shánět jinde. Vše je k dispozici na jednom místě. K mobilním pískovačkám máte možnost si půjčit i mobilní dieselové kompresory, které slouží k pohonu zařízení. Existují různé metody tryskání. A půjčovna nabízí i speciální doplňky. Dále také vzduchové nářadí, wapky, čerpadla a jiné. Výběr mají opravdu široký. Mobilní pískovačka půjčovna https://pujcovna-naradi-piskovacky.cz/nase-nabidka/pujcovna-mobilni-piskovacka/.