Výrobky

Člověk je zdravý, protože se zdravě stravuje!

Dělej se sebou už konečně něco nebo špatně dopadneš! Už jste taková slova někdy slyšeli? A jediné co vás napadne je krutá dieta? Takhle se trápit nemusíte! Už jste někdy ve svém životě drželi nějakou dietu? A jak jste potom dopadli? Podařilo se vám si svou váhu udržet i několik let potom? Nebo se vám vrátilo jednou tolik kilogramů díky Jojo efektu? Nebo jste to nevydrželi, a vrátili se po delší době zase k původnímu stravování, protože jste si připadali prostě blbě mezi ostatními? Jestliže jste do večera v práci, a nemáte čas na jídlo, je to špatně. Jakmile přijdete domů tak začnete luxovat ledničku.

goodly

A to se potom milé tuky ukládají poměrně rychle, protože tělo je moc chytré, a ví že nedostane celý den zase najíst, tak si potřebuje z něčeho brát na to, aby fungovalo. Jenomže než se dostane k tukům, tak můžete začít hubnou svaly, a to je ta horší varianta. Musíte tedy začít postupně, a dát svému tělu najevo, že se nemusí bát, že bude hladovět a něco si střádat. Proč si myslíte, že si psi zahrabávají jídlo? No přece na horší časy, kdyby neměli co jíst, stejné je to i s naším tělem. U hubnutí platí různé zásady, které je potřeba dodržovat. Pokud vám někdo kdo se věnuje výživě, ale moc zkušeností nemá nebo se o to jen zajímá, poradí jak máte zhubnout, ale nezeptá se jestli nejste stále ve stresu, neprožili jste si těžké životní období nebo čím to vlastně začalo, tak rychle od něj utíkejte! Ti nadělají víc škody než užitku. Najdou se, ale i ti co mají certifikát výživového poradce, a když vidí vaší rodinnou anamnézu nebo, že jste cukrovkář apod. poradí vám lékaře, aby zhodnotil váš stav, a doporučil nutričního specialistu s titulem. Vše začíná zdravým jídelníčkem, ale také myšlením. Máte se rádi? Proč jste začali jíst ve stresu, nebo se snad nedokážete najíst, a naopak chcete přibrat? Nabrat svaly? Rad na internetu a diet, je opravdu hodně. My vám můžeme nabídnout naše výrobky, které dodají vašemu tělu živiny.

goodly

Ať už před cvičením, po cvičení nebo v průběhu dne. Nač si huntovat tělo? Když můžete využít naše výrobky a prostě si namíchat nápoj podle sebe? Je kolem nás plno faktů a mýtů kolem redukčních diet, proto se nenechejte do ničeho zatáhnout. Hubený člověk může mít daleko horší zdravotní stav než ten při těle. Proč? Díky stresu nejí, a emoce neumí dávat tolik najevo, nebo je to nervák a schyluje se u něj k žaludečnímu vředu nebo nemocnému žlučníku. Jablko, které je krásné vypadá moc hezky, ale co když je vevnitř shnilé? Diety mohou být drastické, postupné nebo přirozené. U první ze dne na den změníte jídlo a své návyky a přijde první abstinenční příznak! U druhé se pomalu připravujete a u poslední se začnete stravovat jak je naše tělo zvyklé po staletí. Ale musíte také chtít! Proto si nevezměte první dietu, kterou uvidíte na internetu, ale pročtěte si o našich výrobcích a lépe se rozhodněte a vyberte si nutriční stravu od nás!