Business

Je nejvyšší čas myslet na zimní dovolenou

Nejvyšší čas myslet na zimní dovolenou!

Sice nás v současné době provázejí různá nepopulární vládní nařízení, ale pokud máte tu možnost vycestovat a nic vám ani vaší rodině v tom nebrání, doporučujeme si již nyní zarezervovat ubytování červená voda Hpapartmany zimní dovolenou. Dovolená je velmi žádoucí a potřebná, protože jsme zpravidla unavení a vyčerpaní z úkolů, které na nás vrství zaměstnavatel, z neutěšené nálady ve společnosti a obáváme se o zdraví našich blízkých.

zima lyže

Odpočiňte si proto se svou rodinou a vyjeďte do horského areálu Ski resortu Buková hora, která vám nabízí plnými hrstmi to nejlepší, co můžete na Dolní Moravě zažít a nalézt. Apartmány jsou velmi moderně vybavené a kdo dříve přijde … znáte to pokračování. Zamezte tomu, že v zimě nebudete mít kam s rodinou vycestovat a zažít společně radost z lyžování a běžkování, koulování a ze zimních radovánek.

zimní radovánky

Není třeba zůstávat doma, když to není potřeba, zvedněte kotvy a doplujte na vlnách očekávání za relaxačním a sportovním vyžitím do Ski resortu Buková hora. Apartmány vás překvapí svou kompletně vybavenou kuchyňkou, vlastní venkovní terasou, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Ubytováni budete přímo u sjezdovky, tak co víc si přát??

Pokud budete unaveni po celodenním lyžování, pak se vám nabízí spousta dalších zážitků, kdy můžete vyrazit do přírodního parku Kralický Sněžník, vyšlapat si na vrchol hory Pradědu a i Šeráku. Nebudete litovat, když rodinku pozvete na výlet na rozhlednu Suchý vrch, ze které je báječný výhled na okolí. Děti milují stezky v oblacích, i tu najdete v blízkém okolí. Chcete se v zimě zahřát? A nemusí to být jen horský grog nebo výtečný voňavý punč. Doporučíme vám, kromě horkých nápojů, navštívit báječné termální lázně Losiny. A věřte, že se tam také dostatečně zahřejete a prohřejete natolik, že se vám z teplé vody ani nebude chtít vylézat …