Business

Chcete stavět? Základy nechte na nás

Chystáte se stavět rodinný dům svépomocí, ale začátek práce vám vázne na tom, že jste nesehnali nikoho, kdo by vám vykopal základy? Je to první krok k cestě za novým bydlením, ale ne každý má kamaráda s bagrem, který mu vyhloubí základy. Pokud se nechystáte stavět na klíč, kdy vám vybraná firma dodá rovnou hotový dům od A do Z, možná budete hledat někoho, kdo vám základy udělá. Nabízíme zemní a výkopové práce v Praze a okolí, případně i na Slovensku a kdekoliv po České republice. Není problém se domluvit na výjezdu mimo hlavní město. Ceny za výjezdy najdete v našem ceníku.

bagr bagruje základy

Sehnat firmu, která vám kvalitně vyhloubí základové pásy, patky nebo připraví terén na stavbu domu, není snadné. My vám k tomu nabízíme i přesun materiálu na staveniště a výkopy všech možných jam pro potřeby instalací a montáž různých zařízení. Máme k dispozici veškerou techniku a lidi, kteří ví, co a jak dělají. Co si u nás objednáte, to taky dostanete. Chcete vyhloubit jámu na bazén? Jste u nás taky správně. Zkrátka co se týká kopání do země, v tom jsme jedničky. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni, aby uměli dokonale ovládat naši techniku, a také aby věděli, kam přesně kopnout, v jaké hloubce, a kde se raději do ničeho nepouštět.

výkopové práce

Provádění výkopů a terénních prací není zase tak snadné, jak by se na první pohled zdálo. Je proto vždy lepší tyto práce nechat na profesionálech, kteří ví co a jak. Šetřit na tomto místě by se vám opravdu nemuselo vyplatit, a poškození například plynového vedení by se vám mohlo pěkně prodražit a zastavit celou stavbu minimálně na několik týdnů. Eliminujte riziko možných problémů při provádění výkopů, a obraťte se na nás s vašimi požadavky. Všechno za vás vyřídíme, předáme vám hotové dílo podle vašich požadavků, a vy si budete moct pokračovat na stavbě podle svých potřeb.