Business

Stěhování od profíků


Než začnete stěhovat Váš dům, či byt, tak si dobře promyslete, zda na to máte dostatek času a také lidí. Člověk si myslí, že stěhování nezabere moc času a bude raz dva hotový. Ovšem to je pouhá lež, protože stěhování je nejen náročné na čas, ale také fyzicky. Ke všemu potřebujete nejméně transportér, či dodávku, abyste odvezli všechny věci z jednoho místa na druhé. Pokud nic s toho nemáte, tak se na stěhování vykašlete a zavolejte si do firmy odnesto. Ta udělá kompletní stěhování za Vás a to bez zbytečných prodlev.

stěhování bytů

Společnost stěhování bytů Praha http://www.odnesto.cz/stehovani-domacnosti/, je tu pro Vás. Odvede za Vás veškerou práci ohledně stěhování a také mnoho služeb navíc. Mezi jejich hlavní služby patří vyklízení nemovitostí, demontáž a montáž nábytku, stěhování bytů a domů a také kanceláří a firem. Ke každému stěhování přistupují zaměstnanci individuálně a nedojde tak k žádnému poškození Vašich věcí. Pokud by se tak nedej bože stalo, tak Vám firma proplatí ztráty. Společnost je pojištěná do výše 3 milionů a ručí tak za své práce. Firma na stěhování, si můžete objednat i na víkend a svátky. Pracuje i v tyto dny a není tak problém si naplánovat stěhování podle sebe. Kromě toho, si od nich můžete zakoupit obalový materiál, který ke stěhování budete potřebovat. Jedná se o krabice, bublinkové fólie, či lepenka. Ceník tohoto obalového materiálu najdete na jejich internetových stránkách. Dále dbá firma na dochvilnost, spolehlivost a také rychlost prací.

stěhování bytů

Na stránkách této společnosti, se můžete podívat na reference zákazníků a zhodnotit tak, zda za to firma stojí. Podle všech referencí se však jedná o velmi spolehlivou firmu a věřím, že pokud jejich služeb využijete, tak se přidáte k dalším pozitivně hodnoceným zákazníkům.

Pokud tedy něco potřebujete přestěhovat, nebo převést nadměrný náklad, tak kontaktujte tuto firmu.