Výrobky

Nepohodlí je již minulostí

Představte si situaci, kdy máte sbaleno na úžasný výlet ve dvou. Romantika u rybníka se západem slunce na dlani. Všude ticho a klid. Ležíte se svou drahou polovičkou vedle sebe a čekáte až začne souboj s pěkným candátem, kterého si uvaříte další den k večeři. A najednou po vás obou začnou lézt mravenci, štípat vás mravenci a jiná broukovitá havěť. Repelent ne repelent, jdou si pro vás! Z velice příjemného odpočinku u vody si odnášíte spousty kousanců po těle a negativní pocity z celého možného večera na který jste se oba těšili. S tím může být ale konec! Naše úžasné rybářské lehátko pro dva Mlsport Vás o žádný romantický prožitek neobere!

Romantika u vody

S rybářskými lehátky by se už mělo počítat při každém výjezdu na lov. Jsou velice pohodlné, a tak relaxace při čekání na záběr může být o to více příjemným zpestřením. POZOR! Jsou opravdu velice pohodlná, je možnost, že si ho Vaše páteř tak zamiluje, že můžete při použití krásně a lehce upadnout do spánku pod hvězdami.

Rybolov západ

Naše lehátka mají spousty výhod. Může se stát, že budou dokonce některá i v akci, tak nepromarněte čas, pokud postrádáte zrovna tuto nutnost mít zabalenou v kufru automobilu. Celé lehátko můžete mít i jen pro sebe, když si budete chtít vyjet. Ale budete připraveni na to, jet dva. Máme lehátka i se spacákem, což si mnozí zákazníci velice chválí. Je tu spousty variant a při zájmu Vám můžeme určitě i poradit co by pro Vás bylo to nejlepší. Neváhejte nás kontaktovat. Veškeré informace najdete na našich stránkách a my Vám ochotně a rádi zodpovíme veškeré dotazy, které budete mít. Lehátka máme skladem, ale ty, které jsou v akci – rychle mizí. Proto buďte rychlý. Na rybářkou sezonu každý rok čekají spousty rybářů a rybářek. Buďte o krok napřed a mějte pohodlí všude kam se rozhodnete jet. Těšíme se na Vás a případnou Vaši objednávku v obchodě.