Hobby

Dámy, chlap vždycky pozná, že se vám líbí!

Chlapi. Co si budeme povídat. Mají prostě něco, co je pro nás ženy velmi přitažlivé a dokáží velmi dobře odhadnout, že se nám líbí. Pokud vás zajímá, jak je to vůbec možné, určitě neváhejte číst dál.
Je pravda, že ženy to na sobě dávají znát vědomě i nevědomě. Výhodou je, že alespoň vědomí dokážeme ovládat, to druhé bohužel ne. A to je právě to, co nás prozradí.
děvče a chlap
Může za to ale i oční kontakt. Jestliže se ženou navážete oční kontakt a ona v něm bude pokračovat, buďte si jisti, že ji muž něčím zaujal.
Dalším způsobem je hraní si s vlasy. Pokud si s nimi žena pohazuje nebo je jemně pročesává, pak to znamená, že je velmi ráda ve vaší přítomnosti.
Prozradí nás ale i škádlení. Je ale pravda, že většina žen při škádlení dotyčného zkouší.

Řeč těla. Další malér, pokud nechceme, aby muž věděl, že se nám líbí. Pokud s mužem mluvíme, může si v našich očích povšimnout záblesku radosti. To bohužel skrýt nedokážeme. Jedinou záchranou je to, že si toho nevšimne.
Prozradí nás dokonce i naše nohy. Pokud při konverzaci uděláme krok dopředu, muži vědí, že mají vyhráno. Pokud ale máme při konverzaci nohy překřížené, ví, že je čas odejít.
Je jasné, že pokud se nám někdo líbí, snažíme se vypadat opravdu krásně a věřte tomu nebo ne, muži si toho dokáží všimnout a ocenit to. Pánové, pokud se pro vás žena fintí, mělo by vám dojít, o co jde.
fotograf
Dokonce i příliš velký zájem dokáže odhalit mnohé.
Těch způsobů, jak to na nás ženách muži poznají, je opravdu velké množství. My pro vás ale dnes vybrali pouze ty, které jsou opravdu velmi typické. Poučení pro vás tedy bude takové, že pokud nechcete, aby to na vás nějaký muž už tak brzy odhalil (myslíme to, že se vám líbí), pak už víte, čeho se vyvarovat.
Pokud byste se chtěli dozvědět více informací, zkuste navštívit