Výrobky

Díky za kalhoty

Kalhoty považujeme za běžnou součást našeho oblečení, které mohou nosit jak muži, tak ženy. Ale rozhodně tak tomu nebylo odjakživa. Nejen, že bylo nemyslitelné do 19. století, aby kalhoty oblékla žena, ale dlouho nenosili kalhoty ani muži. Kalhoty byly pouze jako součást vojenské uniformy.

V dnešní době si to bez kalhot už neumíme představit. Ve skříni má každý z nás uloženy nejedny.

kalhoty

Kalhoty mohou být nejrůznějších střihů a materiálů. Ty z rifloviny má v šatníku asi každý z nás, stejně jako každý muž bude mít slavnostnější kalhoty jako součást obleku, když už žádné jiné, tak alespoň ty, v kterých se ženil. I ženy hojně využívají kalhot, je to praktické a móda nabízí mnoho možností, jaké kalhoty si na sebe vzít. Tak jako to mohou být rifle, tak i součástí nejrůznějších kostýmků mohou být slavnostní kalhoty z luxusních materiálů. Samostatnou kapitolou jsou kalhoty určené pro sport. Sportování bez možností obléknout si kalhoty, to si snad ani nelze představovat. Nebo si dovedete představit Ester Ledeckou, jak v dlouhé sukni až po kotníky drtí zatáčky na sjezdovce?

cyklista

I když při sportu chceme vypadat hezky, tak přece jen někdy ustoupíme a volíme kalhoty praktické, z funkčních materiálů, speciálně určené pro různé odvětví sportu. Určitě si nepůjdete zaběhat v lyžařských zateplených kalhotách a na turistický výlet si nevezmete cyklokalhoty s vycpávkou. A pochopitelně nejen podle sportu, ale také podle počasí budeme volit druh kalhot. Ať už kalhoty do extrémního počasí nebo jen na mírně chladnější podzimní počasí najdete na silvini rango C-store.cz. Jak muži, tak ženy si mohou vybrat z nejrůznějších modelů, barev, zaručeně z kvalitních prodyšných materiálů, které vám zajistí komfort při sportování. Kalhoty elegantní, ležérní, sportovní, luxusní, tesilky, rifle, koženkové, kožené, nekonečná řada možností.