Business

Investice do nových technologií se vyplatí

Kryptoměny jakožto momentální fenomén dnešního světa hýbou světem, jsou všude v rádiích, televizích, dokonce i ve zprávách a hlavní kryptoměnou je samozřejmě světoznámí Bitcoin.

digitální peníze

Pro ty co nikdy neslyšely o bitcoinu či prostě jen neví co to je, bitcoin který vznikl jedním anonymním programátorem v roce 2008, je tzv. virtuální měna, která je vytvářena/ těžena z počítačových komponentů jako jsou např grafické karty. Jedná se o měnu, která nemá žádnou autoritu, žádnou centrální banku. Peníze se posílají přímo tudíž bez prostředníka či bank. Další bitcoinové plus je, že je neprolomitelná díky zajištěním silným šifrováním což znamená, že je v dnešním světě naprosto neprolomitelná. Každopádně největší výhoda samozřejmě je, že tato měna je naprosto anonimní což znamená, že je naprosto nevystopovatelná.

Existuje opravdu nespočetné množství kryptoměn a jak už nám sami ukázali, investice do nic se opravdu velice dobře vyplatí, kryptoměny které rostou o stovky procent jako např. dnes nejznámější bitcoin, ethereum, ripple a samozřejmě litecoin.

Tržní hodnota všech kryptoměn dosáhla v nedávné době tržní kapitalizace přes 400 miliard amerických dolarů. Takže je samozřejmě zřejmé, že kryptoměny již nelze považovat za pouhý koníček skupiny ajťáckých koumáků. Kryptoměny se stále rozšiřují, novelizují a vznikají stále další. Kvůli trendu dnešního světa jako jsou kryptoměny se lidé předevšim ve Spojených státech čímdál více zadlužíjí jen, aby mohli všechno investovat právě do těchto kryptoměn a vytáhnout si z nich co největší zisky, které kryptoměny jak už nám ukázali zvládnou hravě klidně do týdne. Příkladem je samozřejmě bitcoin, který udělal zhodnocení od začátku roku 2017 o neuvěřitelných 1500% či Litecoin, který si dokonce připsal 6400%.

hodinky a peníze

Kryptoměnová horečka je stále větší a větší a podle mého názoru by byla velkí škoda tohoto trendu nevyužít.