Business

Půjčovna dodávek Praha pronajímá vozy po celý rok

Pronájmy osobních vozidel a dodávek mají u veřejnosti úspěch i v dnešní době, kdy se na silnicích pohybuje mnohem více vozidel, než tomu bylo před třiceti lety. Automobil je v téměř každé rodině, v některých rodinách je jich dokonce více, lidé je potřebují nejen k rekreaci a nákupům, ale i k podnikání.

jízda v autě

Na druhé straně mince jsou však výdaje z rodinného rozpočtu na provoz vozidla a spolu s nimi i starosti, spojené se zajištěním pravidelných technických prohlídek, servisních zásahů, výměn pneumatik a stresu, který souvisí s vědomím, že se na vašem autě může kdykoli cokoli pokazit, a že to bude vyžadovat další finance, další jízdu do servisu atp. V současnosti k těmto starostem přibývá i problém s parkováním, pokud nemáte vlastní či pronajatou garáž, platíte, např. v Praze za parkování před vaším domem, to se však nemusí vztahovat na celou Prahu, v jiných částech města opět musíte platit.

provoz na dálnici

Některým lidem se vyplatí vozidla nevlastnit, ale pouze pronajímat na kratší nebo delší dobu. Vše záleží na tom, jak často vůz potřebujete, stačí vzít do ruky kalkulačku a spočítat si cenu ojetého či nového auta, všechny poplatky technického a provozního rázu a porovnat je s cenami půjčoven dodávek. Zkrátka jednoduché kupecké počty vám prozradí, co je výhodnější.

A tak možná zjistíte, že je lepší třeba vyrazit na dovolenou velkou dodávkou s celou rodinou nebo s vašimi přáteli, pronajmout si ji pro stěhování i s přívěsem, využít ji pro rekonstrukce bytu, velké nákupy stavebnin či nábytku atp.

Vozidla jsou dostupná celoročně, vhodnější je včasná rezervace a plánování vašich akcí s předstihem. Na druhou stranu se však nemusíte vůbec starat o technické záležitosti, jako je výměna oleje či pneumatik nebo dálniční známka, dodávky jsou v perfektním technickém stavu s platnými doklady, takže je na vás pouze soustředit se na uskutečnění vašeho původního záměru.