Auto moto

Škoda Rapid aneb bezpečný rodinný vůz

Proč volit osvědčenou českou značku aneb oblíbenost mladoboleslavského rodinného automobilu. Vůz Rapid je nejen ideálním rodinným vozem. Automobil, který se dokáže přizpůsobit vaší aktuální potřebě, tj. může být nejen využit pro rodinný výlet a cestování s dětmi, ale též adekvátní vůz do práce, stejně tak dobře obstojí v rámci sportovní jízdy ve chvílích volna.
logo Škody 
Rapid má co nabídnout. V prvé řadě je to ekonomický provoz a záruka dlouhé životnosti automobilu. Pozitivem je i že se jedná o českou kvalitní značku. Škoda Rapid zcela zaujme svým jednoduchým designem, komfortem a dostatečným prostorem. Interiér se pyšní velmi kvalitním materiálem a celkovou elegancí. V Rapidu se budete cítit vy i vaše rodina maximálně bezpečně.
 
Proč právě Škoda Rapid je ideální volbou?
 
Především je navržen tak, aby uspokojil i značně náročné řidiče. Automobil, který se může pochlubit velmi výkonným motorem, který tímto umožňuje tak nejen patřičnou rychlost, ale též okamžitou reakci při jakékoliv změně řízení. Ideální rodinný vůz i do města, kde se dokáže naprosto přizpůsobit daným podmínkám. V rušném provozu se stává spolehlivým parťákem. Rapid disponuje zcela moderní technologií, tím náleží mezi velmi oblíbený vůz české společnosti a svou přízeň si získává i za našimi hranicemi. Komfort je zajištěn díky hodnotnému vybavení, které disponuje s celou řadou nadstandardních prvků. Škoda Rapid je automobil, který je navržen tak, aby poskytl maximální pohodlí nejen pro řidiče, ale pro všechny cestující. Rapid se může pochlubit v rámci vybavení zcela přehlednou palubní deskou a intuitivním ovládáním všech aplikací. Tím je tak zaručen přehled o veškerém dění nejen na silnici, ale též uvnitř automobilu.
 
Škoda při jízdě
Výhody vozu Škoda Rapid

 
Jednou z mnoha předností Škody Rapid je šetrnost vůči přírodě. Díky sedmistupňové převodovce DSG, která je dodávána s motorizací 1,4 TSI/92kW, jsou vzájemně spojeny mechanické i běžné automatické převodovky. Rychlé řazení dokáže umožnit výbornou akceleraci. Volba adekvátního stupně zajistí DSG v udržení motoru ve správném pracovním režimu, čímž tak při ekonomickém způsobu jízdy lze dosáhnout značně pozitivních hodnot v rámci spotřeby paliva, tím tedy i emisí CO2.
 
Bezpečnost na prvním místě! Škoda Rapid ručí za maximální bezpečnost jízdy i v extrémních podmínkách. Samozřejmostí je bezpečná výbava, která je standardem vozu, následně se tak lze spolehnout na kvalitní ABS a 6 airbagů, včetně hlavových, které tak působí proti potenciálnímu zranění cestujících v přední a v zadní části vozu.