Výrobky

Vyrobte si i vy knihovnu na zeď


Ani v dnešní době není ještě zastaralé, když máte doma nějaké knihy. Je pravdou, že dnes už vše seženete na internetu a lidi si pro příběhy chodí spíše do kina a pro informace na google. I přesto má mnoho lidí doma knihy, na které nedá dopustit a velmi si jejich hodnotu váží. A samozřejmě každé dobré knize je nutné udělat doma patřičné místo, na kterém bude vystavená.
policová knihovna.jpg

Každý prostor je skvělý na vynalézání

Schodiště lze naplno využít:
Pokud vlastníte dům se schodištěm, měla by vaše volba na knihovnu padnout právě na toto místo. Je tedy čas na to, abyste si udělali regály, do kterých si vkusně a přehledně naskládáte knihy, které nadevše milujete. Jestli máte volně otevřené schody, zabezpečte stranu pod schody sádrokartonem, aby se na vaše knihy neprášilo a nepadal do nich prach.
I v případě, že nemáte pod schody volný prostor se dá něco udělat. Když tomu tak je, můžete knihy uložit na malé poličky přední stranou nikoliv bokem. Uděláte si tak zeď plnou knih, které vás fascinují.
Policový obrazec:
Můžete si pořídit nebo vyrobit malé poličky, ze kterých budete vytvářet vámi zvolený obrazec například stromu nebo velké knihy. Budete však k tomu potřebovat volnou zeď a v případě velkého počtu knih i dostatečně prostornou.
poličky na knihy.jpg

Prostor nad hlavou je k nezaplacení:
Většina lidí volný prostor nad hlavou v místnosti nebo nad dveřmi naprosto ignoruje. A to je velká chyba! I z takového prostoru lze vyrobit knihovnu, která si najde ve vašem domě své místo a nebude nikde vadit. Jedinou nevýhodou je snad jen to, že si na ni vždy budete muset vzít židli, abyste se ke knihám dostali.
Knihy na žebříku:
Máte k dispozici starý žebřík? Co takhle využít ho na knihy ve vašem bytě? Připevnit ho můžete na zeď nebo dát do rohu místnosti, ve které nebude vadit. Je to skvělý a dekorativní prvek, který je pro odložení knih naprosto úchvatným řešením.