Výrobky

Je tričko s vlastním potiskem skutečně dobrý nápad?

Mnoho lidí, především pak žen, chce vypadat co nejlépe. Tomu přizpůsobují i výběr svého oblečení. Samozřejmě každý z nás má jiný vkus, co se bude líbit jednomu, nemusí nadchnout druhého. I proto mají obchody s oděvy takový široký výběr.

Někdy se však zkrátka stane, že vám ani ten nestačí. Chcete mít něco originálního, něco, co nikdo nemá a co bude přesně vyjadřovat vaši osobnost. To je samozřejmě možné. Existuje mnoho technik, kterými si můžete upravit oděv tak, aby vám vyhovoval. A jednou z nejpoužívanějších je dát si na něj vlastní potisk.

triko1

Je samozřejmé, že něco takového nadchne prakticky každého. Naprostá většina z nás si umí představit, že bude nosit tričko s vlastním potiskem, který bude ukazovat, co si vlastně myslí či co má rád, jaký je vlastně člověk.

Legrační je, že se právě na potisky triček, což je něco, co má být originální, často používají citáty či obrázky stažené z internetu. Obrázek, který příliš originální není. Mnohem vhodnější je použít svůj vlastní výtvor, ať už se jedná o fotografii nebo o vlastnoručně vytvořený obrázek. Tak budeme mít jistotu, že naše oblečení bude skutečný originál.

triko2

Ovšem je zde ještě jeden problém. Cílem samozřejmě není jen to, aby se nám daný kus oděvu líbil, ale také aby zapůsobil na lidi okolo. A věřte mi, to se obvykle nestane. Pokud budete mít například tričko s motivem nějakého svého oblíbeného filmu či seriálu, pak si většina kolemjdoucích pouze pomyslí, že jste divní.

Samozřejmě se najdou vzácné případy, kdy se vám povede vytvořit skutečně mistrovský kousek, který skutečně upoutá a nadchne prakticky každého. Avšak ačkoliv to může být vaším cílem, je potřeba si uvědomit, že šance, že se něco takového přihodí, je skutečně mizivá.

I proto je v mnoha případech lepší spokojit se s klasickým oblečením z obchodu. Tak budete mít ve většině případů jistotu, že na vás nebudou divně koukat.