Online

Zažijte dosud nepoznané

Asi všichni někdy slyšeli slovo masáž. A všichni víme, co si pod ním představit – že se nám věnuje masér či masérka, uvolní nám ztuhlé svaly a promasíruje celé tělo. Masáž je velmi příjemná věc, kterou si dopřává mnoho lidí pravidelně, a to právě kvůli tomu, jak moc příjemný zážitek to je. Neméně příjemné jsou erotické masáže Mataharisalon, ovšem ty nezažijete v běžném masážním salonu.

ručníky na masáž

O co jde?
Jednoduše o to, že masérka se vám věnuje předem určenou dobu, po kterou velmi důkladně masíruje celé tělo horkými oleji. Oblečená je jen ve spodním prádle, případně může masírovat i nahá, to záleží na vás. V místnosti je tlumené světlo, což zvyšuje prožitek z fyzické části masáže. U masáže dochází k uvolnění napětí nejen těla, ale i mysli. Nikde jinde se tak neuvolníte. Je to skvělý odbourává stresu a jeho prevence.
Erotická masáž léčí i sexualitu, protože díky ní dokážete odbourat stud a strach ze sexu a dotyků.

Protože dochází ke stimulaci celého těla včetně intimních partií, dochází k vyvrcholení, což je naprosto v pořádku a není se za co stydět.

žena na masáži

Dříve byl tento druh masáží určen výhradně mužům. Poslední dobou se konečně dostává na řadu i uspokojení ženy, jejíž sexuální touha byla často opomíjena kvůli té mužské. Pokud chcete vyhledat netradiční a nový zážitek, vyzkoušejte erotickou masáž pro ženy, kterou rovněž najdete v našem salonu Matahari.

K dispozici je vám několik masérek. Všechny jsou energické a zkušené, a budete se u nich cítit velmi příjemně. Zarezervovat termín u vaší masérky si můžete přímo online. Každá má svůj rozvrh online a vy tak uvidíte, kdy můžete přijít.
Tip: jako jedinečný zážitek a oživení vztahu může sloužit erotická masáž pro páry. Jde o velmi vyhledávaný párový zážitek, který může okořenit váš stereotypní vztah.

Nebojte se, a navštivte náš salon, ať už jste muž, žena nebo pár.